Domů Časopis VELbloud
Vydaná čísla
Kde koupit
Předplatne
Akce
Aktuální akce
Archiv akcí
Kontakty
Redakce
Zajímavé linky
Články


AKTUÁLNÍ AKCE:

Dostupná čísla VELblouda budou k mání na cestovatelském festivalu "Kolem světa", který se koná ve dnech 9. až 10. března 2019
na výstavišti v Praze Letňanech.

Všechny příznivce VELblouda srdečně zveme na Africký večer s VELbloudem, který se uskuteční 27. března 2019 v Husově knihovně v Praze Modřanech. Těšit se můžete na dvě přednášky. Nejprve se budete moci vypravit s Jirkou Prokopem do Súdánu, země, kam se dnes není úplně jednoduché vypravit. Potom vám Richard Jan Hons přiblíží reálný život afrických zlatokopů dnešních dnů. Jejich tvrdý život se v mnohém podobá tomu, co zažili dobrodruzi během zlatých horeček v Kalifornii nebo na Aljašce.

Dostupná čísla VELblouda budou k mání na knižním veletrhu "Svět knihy", který se koná ve dnech 9. až 12. května 2019 na výstavišti v Praze Holešovicích a kde nebude chybět ani stánek VELblouda.

Aktuální číslo VELblouda:

Nejnovější číslo se věnuje SVATÉ ZEMI. Tematicky navazuje na loňské číslo věnované Palestině. Bude slavnostně představeno na pražském knižním veletrhu "Svět knihy 2018", který se koná 10. až 13. května na Výstavišti Praha.

Dostupná čísla VELblouda budou k mání na cestovatelském festivalu "Kolem světa" , který se koná ve dnech 24. až 25. listopadu 2018 v hotelu Clarion Congress v Praze 9 - Vysočanech.

VELbloudí večer
na téma
Svatá země
se uskuteční 7. prosince 2017 v Husově knihovně v Modřanech, a to od 18:00 hod. Bližší podrobnosti naleznete zde .
Všechny srdečně zveme!